Інвестиційний портал

Косівського району

Івано-Франківської області

Інформація про Косівський район

Косівський район

Косівщина – самобутній і неповторний у своїй мальовничості куточок Гуцульщини. Своєрідність краю – це краса його природних ландшафтів , унікальна скарбниця природних екосистем , багатий рослинний і тваринний світ . Косівський район - це територія з широкою , багатогалузевою туристичною інфраструктурою і є однією з перспективних туристично –рекреаційних зон Карпатського регіону .

Тут на невеликій території знаходиться безліч пам'яток природи , які в поєднанні з пам'ятниками історії , архітектури і культури є доброю базою для відпочинку туристів.

Якщо ви ніколи не були на Косівщині , обов'язково відшукайте нагоду відвідати цей чудовий край, де ви почуєте гомін віків і зможете почерпнути силу і віру в майбутнє.

Територіальні громади Косівського району

Косівський район розташований у східній частині Івано-Франківської області. Район межує з Верховинським, Надвірнянським та Снятинським районами Івано-Франківської області, Вижницьким та Путильським районами Чернівецької області.

Косівський район утворено у 1939 році. Площа Косівщини 986 кв.км., населення району складає близько 90 тисяч осіб.

Районний центр місто Косів – перлина та дороговказ нашого краю.

Косівський район складають 45 населених пунктів, що розмістились у Прикарпатті та в Покутсько-Буковинських Карпатах.Через територію Косівського району протікають річки: Черемош, Рибниця, Пістинька, Лючка.

Край славиться на всій Україні і за її межами унікальними творами декоративно-прикладного мистецтва, професійними майстрами і народними умільцями, самобутніми звичаями, обрядами та традиціями.

    Адміністративно-територіальні одиниці. Територіальні громади Косівського району